Tak jsem si konečně vybrala svůj dárek k narozeninám. Musela jsem počkat, až roztaje sníh, pěkně se oteplí a nastane ten důležitý den. Řeknu vám, že to uteklo jak voda. Ani jsem se nenadála a měli jsme tu  27.5.2017.

Je fakt, že jsem měla velmi smíšené pocity už od večera.  Strach se míchal s obavami. Co když nedoběhnu? Co když doběhnu, ale poslední?  Uvědomovala jsem si, že nejsem žádný atlet. Na druhou stranu jsem se utěšovala tím, že jsem dala dolů dvacet kilo tuku. Díky cvičení, chození a malinko běhání,  jsem získala nějaké svaly.

To všechno jsem se naučila díky programu Bodykey. A stalo se mi to součástí života. Zakomponovala jsem do svého jídelníčku stravu, která náleží mně podle mého genotypu. Zakomponovala jsem pohyb, který je mi doporučován podle programu Bodykey.

A vyplatilo se.  Český běh žen na pět kilometrů jsem uběhla. A jako bonus navíc jsem nedoběhla poslední.

A navíc jsem udělala osobní rekord.

Jo, na ty první jsem neměla. Byla to vyatletovaná děvčata, připravená na startu jako dostihoví chrti před závodem. Já to tak neumím. Mně všichni říkali. Bav se tím. Měj z toho radost. Copak před třemi lety by sis dokázala představit, že půjdeš běhat? A teď jsi tady, tak si to užij. A stalo se. V cíli jsem dostala medaili a byla jsem šťastná jak blecha. Dala jsem to.

Ano, bolelo to. I to se dá řešit. Na kolena přišla pořádná dávka  Orthophytu.  Vy ještě nevíte, co je to Orthophyt?

Masážní gel, který se doporučuje pro masáž celého těla v oblasti kloubů, končetin i páteře. Tento gel na bolestivé klouby má zahřívací účinek a:
– výborně potlačuje bolest
– účinně pomáhá při zánětech
– pomáhá u všech kloubních onemocnění
– změkčuje zjizvenou tkáň
– zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek
– detoxikuje organismus
– urychluje hojení
– podporuje krevní oběh
– uvolňuje křeče a svalové spasmy

S Láskou mohu Orthophyt jen doporučit – třeba už po dalším tréninku, který máte před sebou. Ať Vám to také krásně běhá– Marie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Novinky na Váš email

    S radosti Vám pošlu nejnovější články po vyplnění Vašeho jména a emailové adresy

  • Kategorie