Tak jsem se do toho dnes pustila. No šla jsem svůj šestikilometrový okruh, ikdyž to pod nohami klouzalo. Zprvu jsem brblala. Komu by se taky v takovém počasí chtělo?

Ale šla jsem se svými dvěma miláčky, tak jsem byla statečná. Asi nevíte, kdo jsou moji miláčci. Začnu od toho nejmenšího. Je to náš čtyřnohý, blonďatý Čaja. Jen když je moc tvrdohlavý, volám na něho Charlie – jak se skutečně jmenuje. Šlapal, vesele  pobíhal a taky mu to klouzalo. A to má náhon na všechny čtyři.

Ten druhý miláček je můj muž Pavel. Jak na něho volám vám neřeknu. Šlapal tak vesele, že jsem mu nestačila.

A tak jsem zaťala zuby a vzpomínala na jednoho známého, který se vyšlapal na Ojos del Salado ( 6.893 m.n.m) v Argentině. Viděla jsem fotky a video. Zúčastnila jsem se přednášky. Je to borec. Šlapal v nadmořské výšce, že po  deseti krocích musel minutu odpočívat. A já tady kňučím, že mi sem tam ujede noha.

Tak jsem byla vděčná, že mám ten svůj okruh. A taky že vím, kdy dojdu domů ( Jirka byl téměř dva týdny úplně mimo civilizaci).  A doma si  připravím dobrou zaslouženou svačinu podle receptu z Bodykey.  Svačinu, která je určena pro můj genotyp. Jsou v ní zastoupeny bílkoviny pro správný růst a udržení svalů. Cukry pro energii ve svalech i důležitá vláknina. Je tam vše tak, aby mé tělo nestrádalo a mohlo zase šlapat vpřed.

Vyrazte si do přírody a napište mi o tom – Marie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Novinky na Váš email

    S radosti Vám pošlu nejnovější články po vyplnění Vašeho jména a emailové adresy

  • Kategorie