Krok za krokem

Krok první - bodykey souprava

Zakupte bodykey soupravu, která obsahuje vše, co budete na začátku potřebovat.

Krok druhý - Genetický test

Odeberte vzorek své DNA, což lze snadno provést doma. Poté ho pošlete na analýzu do naší laboratoře.

Krok třetí - Návrh mého plánu

K dalšímu kroku se musíte zaregistrovat na online platformě Můj bodykey trenér na www.bodykey.cz a informovat naše odborníky o svém životním stylu a preferencích.

Krok čtvrtý - Můj bodykey trenér

Nedílnou součástí programu je individuální podpora prostřednictvím platformy Můj bodykey trenér, kde Vás na Vaší cestě ke snížení hmotnosti bude provázet tým psychologů a odborníků na výživu a cvičení.

Můj bodykey trenér nabízí

- tisíce chutných receptů

- 70 názorných videonahrávek se cvičením

- nástroje ke sledování Vašeho pokroku

Krok pátý - úspěch

Dosažení cílové hmotnosti je průlomovým okamžikem, kdy se ve svém těle cítíte sebejistější a šťastnější. Pokud po dosažení prvotního cíle nechcete program ukončit, bodykey by NUTRILITE Vám pomůže si ideální hmotnost udržet.

Obsah bodykey soupravy

Program na snížení hmotnosti bodykey by NUTRILITE™ začíná nákupem bodykey Soupravy. Uvnitř soupravy najdete vše, co Vám pomůže odstartovat Vaši cestu k trvalému úspěchu. V bodykey Soupravě najdete:

  1. Uvítací dopis a členskou kartu
  2. bodykey Startovací příručku: vizuální nápovědu, která Vám pomůže rychle začít.
  3. Krabičku s Genetickým testem: obsahuje tři testovací tyčinky a pokyny k odběru vzorku Vaší DNA.
  4. Unikátní kód: je uložen v krabičce s Genetickým testem. Tento kód identifikuje Váš jedinečný vzorek DNA a bude Vaším registračním klíčem pro neomezený přístup na online platformu Můj bodykey trenér.
  5. NUTRILITE All Plant Protein: bílkoviny přispívají k zachování svalové hmoty, na Vaší cestě ke snížení hmotnosti tedy hrají důležitou úlohu.
  6. NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku: vláknina podporuje správné fungování trávicího ústrojí, což je při snižování hmotnosti důležité.
  7. bodykey Bylinný čaj: tento chutný čaj přispívá k zajištění příjmu tekutin, což je při regulaci hmotnosti velmi podstatný faktor.
  8. bodykey by NUTRILITE Šejkr: praktická nádoba na přípravu nápojů s NUTRILITE Fiber Powder nebo NUTRILITE All Plant Protein a také bodykey Krémových koktejlů.
  9. bodykey by NUTRILITE Letáky: můžete je rozdat svým známým, kteří by rádi dosáhli své optimální hmotnosti.
  10. bodykey Brožuru: podrobnou knížečku, která Vás seznámí  se značkou a programem bodykey.

Jak se zapojit?

Získejte plný přístup na online platformu Můj bodykey trenér, která Vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně. Je to snadné – stačí použít unikátní kód, který najdete ve Vaší bodykey Soupravě.

Nemáte ještě soupravu? Klikněte na tlačítko ZJISTIT CENU SOUPRAVY, kde získáte informaci o ceně a postup jak si soupravu zajistit.

Máte-li dotazy, napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Hubnutí podle genů

Vlastníci podnikání Amway

PODNIKÁNÍ SE ZÁRUKOU

skype: pavel_krupka

Myslbekova 1054

Příbor, 742 58

IČ: 45159301