Jsme nadšení z toho, že jsme pomohli už tolika lidem mít větší radost ze života dosažením optimální hmotnosti. Všech referencí si velmi vážíme a děkujeme za ně.

Pan Jaroslav, r. nar. 1056

Po 12-ti měsících

,,Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity.

Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračuje až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat.

Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny.

A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá."

MUDr. Jaroslav Orlík, gastroenterolog, 59 let

Paní Dana, r. nar. 1963

Po 11-ti měsících

Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Ve svých 52 letech jsem si nemohla nevšimnout, že se nezdravě „zakulacuju“ díky nenápadnému, leč trvalému přibývání na váze za poslední roky. A to jsem se vážně nepřejídala. Přeborníkem na diety byla moje maminka. Pokaždé se však dostavil jo-jo efekt, časem i zdravotní problémy. Toho jsem se bála.

Program bodykey je moje záchrana. Jsem naprosto v klidu, že nemusím přepočítávat nějaké kalorie či trávit hodiny v posilovně.

Jím všechno, co mám ráda, nehladovím. Po třech měsících jsem se zbavila 13,8 kg, 10,8 kg tuku a 17 cm v pase.

Cítím se skvěle! Jsem v pohodě, protože program mi bude dál pomáhat k mé optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení.

Dana Koutná, 52 let

Paní Jana, r. nar. 1982

Po 10-ti měsících

Je mi 33 let a po porodu druhého dítěte jsem měla obavy, zda se mi opět podaří zhubnout. Teď už vím, že když budu chtít, je můj cíl splnitelný a hlavně jsem našla skvělého parťáka, jak svého cíle dosáhnout.

Program bodykey od Nutrilite mohu vřele všem maminkám jen doporučit. Za období 12-ti týdnů, se mi podařilo zhubnout 8 kg (průběžný cíl). Konečně mám někoho, kdo mi rozumí, podporuje mě, "nutí" mě kontrolovat svůj pokrok a pomáhá mi systematicky dostat se zpět do formy. Velkým plusem je, že nabízí jednoduché rychlé recepty, které mohou jíst i naše děti, což mi šetří čas a peníze. S dcerou Aničkou jsme si zamilovaly čokoládové tyčinky. Je to jednoduché, přidejte se taky!

Jana Fišerová, 33 let

Pan Jan, r. nar. 1978

Po 8-mi měsících

Před Bodykey 95 kg a 108 cm v pase. Po měsíci a pár dnů v programu Bodykey 84,6 kg a 102 cm v pase.

Je to bomba. Je to tak snadné, můj cíl 77 kg. Zhruba za 33 týdnů mi to ukázalo, že bych toho měl dosáhnout. Navždy a natrvalo, žádné jojo efekty.

Jan Grinvalský, 38 let

Paní Jana, r. nar. 1956

Po 7-mi měsících

Proč jsem se já sama pustila do hubnutí podle genů?

Vyrůstala jsem ve sportovní rodině a od 6-ti let jsem již pravidelně trénovala i já. Sport se mi dostal tak nějak pod kůži a láska k němu mi vydržela celý život.

Nicméně ve chvíli, kdy jsem se jednoho rána vzbudila a nemohla se pohnout, udělat sama ani jeden krok, se vše tak nějak obrátilo a najednou jsem se musela naučit žít bez sportu. Tedy, jak jsem vnitřně doufala, alespoň na nějakou omezenou dobu.

Skončila jsem v nemocnici a následně jsem podstoupila operaci kyčelního kloubu (totální endoprotéza) a do 2 let mi lékaři vyměnili i druhý kyčelní kloub.

Po nezbytné a poctivé rehabilitaci jsem se mohla vrátit k normálnímu životu a i sportu. Ale již jsem nemohla běhat (věnovala jsem se orienťáku) a protože jsem byla zvyklá celoživotně na poměrně značné dávky pohybu, kterého se mi teď v takové míře nedostávalo, začala pomalu, ale jistě moje váha stoupat. Tento proces začal před 10-ti lety a téměř po celou tuto dobu jsem bojovala s nadváhou

Že to byl opravdu boj a žádné veselí, je fakt. Už bych opravdu pro to, abych zhubla, snad pila i SAVO. 🙂

A to až do okamžiku, kdy jsem se setkala s programem hubnutí podle genů. Ten mě zachránil. 🙂 A jsem za něj nesmírně vděčná.

Jana Pethsová, 59 let

Paní Naďa, r. nar. 1960

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout.

Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila.

Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné. Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey.

Tak se do tohoto hubnoucího programu pusť ,ne do diety a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje.

Naděžda Orlíková, 55 let

Paní Alena, r. nar. 1961

Po 12-ti měsících

Moje zkušenosti s bodykey jsou úžasné v tom, že jsem se přesvědčila o jednoduchosti programu. Naučil mě se zdravě stravovat. Výběr z jídelníčku je tak široký, že vždy si mohu vybrat na co mám zrovna chuť a tím mám také vyřešenou otázku co vařit.

Nejdůležitější pro mě bylo, že jsem se rozhodla změnit své návyky. Začala jsem intenzivně chodit s holemi a tím jsem získala více energie a nadšení. Moje počáteční váha byla 65 kg a 89 cm v pase. Po třech měsících na tomto programu jsem shodila celkem 5 kg, z toho 4,1 kg tuků a 10 cm v pase. Tímto nekončím, pokračuji dál, beru to jako součást mého životního stylu.

Alena Juříčková, 55 let

Pan Lukáš, r. nar. 1972

Po 9-ti měsících

Bodykey jsem si koupil na konci května 2015, udělal test a čekal netrpělivě na výsledek. Ten jsem dostal v červnu a vyšlo mi, že mám pomalejší metabolismus, takže moje tělo snadno vstřebává tuky z potravy. Doporučení bylo snížit celkový příjem tuků se sníženým obsahem kalorií a začít cvičit s vysokou intenzitou.

Nastavil jsem si jídelníček na 4 jídla za den a ze cvičení jsem si vybral 4x za týden jízdu na rotopedu po půl hodině. Co mně nejvíce zajímalo byl jídelníček, co budu vlastně jíst. Velmi mě potěšilo, že byl v podstatě normální.

Změna byla ve velikosti porce a v rozložení surovin v porci. Teď mám na porci kolem 70 gramů prsního kuřecího řízku, postaru bych si dal celý prsní řízek a ještě si přidal.

Trochu jsem měl obavy, že mi nebude stačit porce a budu mít hlad, ale byli to zbytečné obavy. Objevil jsem i spoustu jídel co jsem vůbec neznal jako je třeba kuskus, bulgur a jiné.

Na program jsem nastoupil  18.6.2015, počáteční váha 92 kg a 108 cm v pase. Poslední měření k dnešnímu dni 10.8 2015. Výsledek je úžasný -váha je 82,7 kg a 100 cm v pase, což značí hmotnostní úbytek váhy -9,3 kg a -8 cm v pase.

Lidičky, jde to skoro samo. Stačí jenom chtít.

Lukáš Matoušek, 42 let

 Paní Zdenka, r. nar. 1965

Po 12-ti měsících

Během náročné léčby při onkologickém onemocnění jsem hodně přibrala. Když jsem se dozvěděla o novém programu redukce váhy pomocí genetických testů, konzultovala jsem můj záměr z ošetřující lékařkou , která mě redukci doporučila. I přes hormonální léčbu, kterou ještě mám, začala moje hmotnost klesat každý týden jako hodinky.

To mě velice nadchlo, protože jsem normálně jedla a jen trochu začala sportovat. Nyní mám dole 10 kg tuku a dál pokračuji ve svém plánu. Cítím se skvěle a po 3. měsících v programu mě má lékařka zredukovala léky na tlak a velice mě pochválila. Všem tento program doporučuji.

Zdenka Orságová, 50 let

Paní Helena, r. nar. 1961

Po 11-ti měsících

S klidným svědomím a plna nadšení můžu říct, že tento výživový program Bodykey je skutečný unikát. Má účinnost hubnutí na 1000 %, přesně jak to říkají ti co s ním začali už přede mnou. Moje důvody nadšení - za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg. A jenom do váhy, kterou jsem si nastavila. Hubnu jen to co je potřeba. Tuky. I tuky kolem vnitřních orgánů. A svalová hmota zůstává .

Díky doporučeným cvikům přesně na moje tělo svalová hmota přibývá . Jsem celkově pružnější, víc pohyblivá, méně unavená, mám víc energie, líp se mi dýchá, kůže po těle se mi změnila a je nádherně hlaďoučká. Jídlo jsem si nikdy nevychutnávala tak jako nyní. Jsem nadšená i z receptů a jednoduchosti přípravy jídla. Receptů je mnoho. A hlavně vím, že jím opravdu to, co moje tělo potřebuje. Přesně podle mého genetického kódu.

Tělo mi za to děkuje tím, jak dobře se cítím. Oceňuji, že si můžu kdykoli kontrolovat bez námahy vyrovnanost živin. Můj trenér je mi k dispozici on-line. Vím co a kolik mám jíst, vím co a kdy cvičit. Přesně na míru mých vlastních potřeb. Doporučuji maximálně !

Helena Dohnalová, 54 let

Máte-li dotazy, napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Hubnutí podle genů

Vlastníci podnikání Amway

PODNIKÁNÍ SE ZÁRUKOU

skype: pavel_krupka

Myslbekova 1054

Příbor, 742 58

IČ: 45159301