Nevíte si rady s nadváhou? Pomohu Vám

Proč budete nadšení?

Na celý život...

Program sestavený jen pro Vás na základě Vašich preferencí

Bez JO-JO efektů

Klíč k Vašemu hubnutí je ve Vašich genech, žádný pokus - omyl

Stravování na míru

Sami si určíte, co budete jíst a jakou pohybovou aktivitu máte rádi

Zaplatíte jen jednou

Již žádné dodatečné platby výživovým poradcům, kondičním trenérům - doživotně

Životní styl

Podpoříme Vás na Vaší cestě svými radami a zkušenostmi

Odborný školitel Bodykey

Získáte podporu RNDr. Pavla Suchánka, odborníka z IKEMu, školitele programu

Zdravé hubnutí na míru

Vaše geny znají odpověď

Jak snadno to funguje

Co doživotně získáte

Rozhovor s ambasadorem bodykey panem Ladislavem Turoněm

Vidíte můj graf, jak šla váha dolů. Jen půl kila za týden, víc ne, aby nenastal jojo efekt. Pomalu, trpělivě, pravidelně. V jednom místě byl týdenní úbytek příliš velký, ale tělo je chytré, tak si váhu další týden srovnalo a zase pomalu, trpělivě, pravidelně až k vysněnému cíli. Program funguje když ho následujete. Díky.

Tady na fotkách vidíte celý můj příběh. Příběh o tom, jak jsem si nechala zjistit podle DNA, jak se mám správně stravovat a jakou mám mít pohybovou aktivitu.

 U první fotky je důležité zamyšlení, jak jsem se k těm navíc kilům  dopracovala? Když to vezmeme teoreticky. Každý rok  jedno kilo navíc. Co je to jedno kilo? Během roku není ani poznat. A další rok zase jedno kilo navíc. Jenom jedno kilo. Co se stane za třicet let?

 Prostřední foto.

Tady jsou už  ta odlupující kila trochu vidět.

Dolní foto.

Jsem na sebe pyšná, šťastná a vděčná, že jsem vytrvala, ikdyž to nebylo pohodlné. Musela jsem upravit své stravovací zvyky, naučit se vnímat co jím a jestli to má pro mě přínos.

Vše se vyplatilo a vrací se mi to zpátky tím, že se cítím lépe, zdravěji. Schody vyjdu bez zadýchání, lupání v kolenou a bušení srdce. A v obchodech s oblečením si kupuji to, co se mi líbí a ne do čeho vlezu. Je to skvělý pocit. DÍKY tobě, online trenére!
 

Příběh mého muže Pavla Krupky

Jsem velmi nadšený z online jídelníčku. Recepty jsou jednoduché, velmi chutné a příprava zabere minimum času. To způsobilo, že mě Maruška nechá doma občas bez jídla s poznámkou: ,,Oběd máš dnes v aplikaci." Takže jsem se naučil vařit i já a přitom mi to chutná! A když vím, že mi něco nechutná, jedním klikem recept vyměním. Zároveň  mám jistotu, že má strava zůstává k mému genotypu stále vyvážená.

Nevěříte? Přesvědčte se sami! Na základě svých ročních zkušeností jsem sepsal jídelníček svých nejoblíbenějších jídel, které mi můj online trenér nabídnul.

Když jsem svou váhu řešil s nutričním poradcem, dostal jsem doporučený jídelníček na týden. Pokud jsem chtěl pokračovat, platil jsem znovu.

Z vlastní zkušenosti vím, že takový týdenní jídelníček od nutričního poradce stojí 400 - 2.000,-Kč ( záleží na regionu, kde působí). Přitom jídelníček v programu bodykey mám již doživotně - moje geny se  nezmění.

Jsem ochoten Vám tento vzorový jídelníček poskytnot zdarma. Udělejte si tak sami představu o tom, že opravdu jíme, co nám chutná.

Vzorový jídelníček na týden i s nutričními hodnotami si stáhněte zdarma

bbee

I když jsem v mládí dost sportoval, jak šel čas, ubývalo pohybu a přidávaly se na mou stranu kila, po kterých jsem opravdu netoužil. Po padesátce jsem se vrátil ke sportování, ale tukové zásoby mě neopouštěly.

Vrcholem nárustu hmotnosti byl rok 2013, kdy jsem po operaci kolene a následné půlroční rehabilitaci dosáhl hodnoty 109 kg. Na to jsem opravdu nebyl pyšný. Když jsem viděl první pokroky na programu Bodykey u svých známých, ale především u své manželky - neváhal jsem.

 

Vyrostl jsem na babiččiných buchtách a borůvkových knedlících. Když moje DNA odhalila mou citlivost na sacharidy, nebyl jsem zrovna nadšený.

 

 

Začleněním aplikace Bodykey do mého života jsem však zjistil překvapivé skutečnosti: moje talíře jsou plnější, než kdykoliv před tím - jím, co mám rád - po jídle se necítím přesycen - moje strava je perfektně vyvážená, dle mé genetiky. Nejen že si občas smlsnu, ale úbytek tukové tkáně je značný - svalová hmota mi však zůstává.

Dál jezdím na kole a cvičím, jak jsem již roky zvyklý, ale teď toho na tom kole vozím o 25 kg méně. Přináší to s sebou i kompletní výměnu šatníku - to jsou však příjemné záležitosti

Stáhněte si můj eBook

ZDARMA

Zavolejte nám

Pavel Krupka
Pavel Krupka
Konzultant a trenér

+420 724 314 316

Marie Krupková
Marie Krupková
Konzultant

+420 724 314 322

Máte-li dotazy, napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Hubnutí podle genů

Zdraví z východu

skype: pavel_krupka

Myslbekova 1054

Příbor, 742 58

IČ: 45159301